Reference

Zákazník z Vizovic

„Velice nás potěšil referenční dopis, který jsme dostali od zákazníka z Vizovic a rádi bychom vám tento dopis a referenci ukázali."

Dobrý den,
Jako jeden z mála, možná jediný v České Republice, jsem dlouholetým partnerem v anglické právní firmě, kterou i vlastním. Doufám, že shledáte toto doporučení důvěryhodným a nápomocným. Pokud si budete chtít ověřit toto doporučení, neváhejte mě prosím kontaktovat na emailu paul@dc-kaye.co.uk nebo tel. 00 44 7761 015065 (můžete i přes WhatsApp) anebo se můžeme potkat osobně. Abyste si osobně prohlédl naši roubenku ve Vizovicích.

Pokud se rozhodnete ke stavbě roubenky, srubu nebo dřevostavby, rádi bychom Vám vřele doporučili pana Křenka a jeho tým velmi zručných a profesionálních odborníků, se kterými jsme měli tu čest spolupracovat. Jejich osobní, velmi obětavý a praktický přístup nám zachránil nejeden šibeniční termín a pomohl nám náš projekt finančně zrealizovat. Jejich obětavost, kreativní myšlení a ochota pracovat i mimo daný rámec, tak aby nám pomohl dokončit projekt v daném termínu a za dohodnutou cenu, pro nás byla naprosto nedocenitelná.

Pana Křenka a jeho firmu jsme si vybrali po dlouhodobém, téměř ročním výběru a na základě osobních doporučení. Po několika osobních schůzkách jsme věděli, že jde o poctivého člověka, který žije pro svou práci, na které si velmi zakládá. Věděli jsme, že pan Křenek je poctivý a že jeho práce bude nejen na vysoké úrovni, ale že nás taky nikdy nepodvede.

To se taky potvrdilo. V počáteční fázi naší stavby nám pan Křenek vyšel velmi vstříc s praktickými návrhy a řešení, které pro nás byly finančně výhodnější a umožnil nám tak dokončit hrubou stavbu v termínu a bez nutnosti velkých stavebních přestávek a zvýšených nákladů. Později jsme se přesvědčili, že detaily všech vnějších i vnitřních prací jsou velmi precizně provedené a dokončené do nejvyšších detailů, dávajících celému dílu nádherný vzhled. Každý, kdo k nám přišel, musel obdivovat tuto krásnou řemeslnou práci, za kterou jsou zřejmé dlouhá léta zkušeností pana Křenka, jeho otce a všech lidí, kteří s ním spolupracují. Jejich firma má dlouholetou tradici.

Další výhodou bylo, že pan Křenek nám byl schopen doporučit další návazné dodavatele, kteří byli charakterově stejných kvalit, jako on – zkušení, poctiví a odvádějící velmi kvalitní a profesionální práci za velmi příznivé ceny. S panem Křenkem bylo velmi snadné a příjemné jednání po celou dobu projektu. Dokonce nám na konci projektu nechal zapůjčenou elektrocentrálu a nechtěl žádné peníze navíc! Mohu se za pana Křenka zaručit a podepsat, co se týká kvality a ceny provedené. Domnívám se, že pokud se rozhodnete svěřit mu Váš projekt, určitě nebudete litovat.

Enter your keyword