O nás

Něco z naší historie

„Náš příběh se začal psát v roce 1998. Můj otec prakticky celý život pracoval se dřevem a jeho um byl proto nenahraditelný. Nedocenitelné byly také jeho obrovské zkušenosti. Proto jsem se rozhodl následovat ho cestou vonící dřevem. Jsem tak jasným důkazem, že láska ke dřevu se u nás dědila z generace na generaci“. Josef Křenek mladší

Dlouholetá praxe snoubící se s inovací mládí

Majitelem rodinné firmy, působící na našem trhu již od roku 2004 je Jan Křenek mladší. Skutečným srdcem a zároveň odborným dohledem je pak jeho otec – Jan Křenek starší. Společně s dalšími neméně zkušenými řemeslníky tvoří tým snoubící dlouholetou praxi a zkušenost s energií a inovací mládí.

Hlavní pilíře rodinné firmy

Mezi naše základní pilíře patří zodpovědnost, tradice, spolehlivost a plné nasazení. Protože tvoříme malý tým, dokážeme efektivně pracovat s nejrůznějšími požadavky našich zákazníků. Držíme se poctivého a precizního řemesla s dlouhou historií a kvalitním materiálem, o kterém se nebojíme říci, že je materiálem budoucnosti.

Kompletní dřevostavby i citlivé rekonstrukce

Naše portfolio služeb zahrnuje výstavbu nových dřevostaveb, stejně jako citlivou rekonstrukci stávajících dřevěnic a roubenek. Dokážeme postavit sroubené, roubené a skeletové stavby, nebo jakékoli jiné dřevostavby a dřevěné konstrukce. Stavbu vám zároveň můžeme dodat v různém stupni rozpracování – od hrubé stavby až po tzv. dům na klíč.

Co dalšího umíme?

Kromě výše zmíněného se zaměřujeme také na další drobné stavby, mezi které patří třeba pergoly, stání pro auta či altány a exteriérové prvky (např. ploty, zábradlí, zahradní nábytek apod.) Nebojíme se ani interiérových prací a poradíme si s podlahami, obložením, schody, stropy i pohledovými krovy. Zároveň dokážeme společně se zkušenou designérkou vytvořit profesionální návrh stylového interiéru.

Vize do budoucnosti

Naše představy o budoucnosti jsou vskutku smělé. Toužíme potom, aby byla kvalitní tesařská práce našich předků předávána stále dál a dřevostavby si uchovaly nejen svou původní funkci, ale také a krásu přetrvávající staletí.

Enter your keyword