„s úctou k tradici…“

 

Dobrý den, vítáme Vás na webové prezentaci naší firmy zabývající se zejména stavbou dřevěnic. Vážíme si Vašeho zájmu, neváhejte nás však kontaktovat také osobně.

Naše zkušenosti s tesařinou, stolařinou a s další prací se dřevem jsou mnohaleté, samostatně jako rodinná firma však působíme od roku 2004. Poctivé řemeslo a láska ke dřevu se v našem případě přenesly takříkajíc z otce na syna. Majitelem firmy (a stejně tak i zručným řemeslníkem) je Josef Křenek mladší, ovšem srdce a odborný dohled je v rukou zkušeného tesaře Josefa Křenka staršího. Spolu s ostatními stálými i externími řemeslníky tak tvoříme tým snoubící dlouholetou praxi a zkušenost s energií a inovací mládí.

onas_01Rodinná firma pro nás znamená zejména zodpovědnost, tradici, spolehlivost a plné nasazení. Naše filosofie je jednoduchá. Poctivé a precizní řemeslo s kvalitním materiálem. Efektivní práce v malém týmu s rozumnými náklady, poctivě a s nadšením.

Stálý tým firmy:
Josef Křenek – majitel firmy, tesařské a sdk práce
Josef Křenek st. – odborný dohled
Jakub Horák – tesařské a stolařské práce
Martin Šindler – stolařské a sdk práce
Petr Tlašek – tesařské a stolařské práce
Milan Večeř – stolařské a sdk práce
Petr Vašut – stolařské a sdk práce

Ve vztahu k zákazníkovi klademe důraz na individuální přístup. Výběr a realizaci zakázek přizpůsobujeme tak, abychom se každé z nich mohli naplno věnovat.

onas_02Způsobů, jak zrealizovat touhu po dřevěném domu je více a my Vám v tom rádi pomůžeme. Můžete se shlédnout v roubence tradičního typu, nebo se Vám mohou zalíbit moderní dřevostavby. Můžete se však rozhodnout dát druhou šanci staré, ale zachovalé dřevěnici, která bude mít v „novém kabátě“ ještě něco navíc. Kompletní dřevostavby stejně jako citlivé a profesionální rekonstrukce dřevostaveb patří k hlavním činnostem naší firmy. Postavíme pro Vás sroubené, roubené a skeletové stavby, nebo jakékoli jiné dřevostavby a dřevěné konstrukce. Jsme samozřejmě schopní Vám stavbu dodat v různém stupni rozpracování –  od hrubé stavby až po tzv. dům na klíč.

onas_03Do našeho repertoáru patří také ostatní drobné stavby (např. pergoly, stání pro auta, altány) a exteriérové prvky (např. ploty, zábradlí, zahradní nábytek.) Dokážeme pro Vás udělat také interiérové práce (podlahy, obložení, schody, stropy, pohledové krovy), včetně profesionálního návrhu stylového interiéru (v tomto případě spolupracujeme také se zkušenou  designerkou.) Každý nový projekt je pro nás také novou výzvou.

Člověk se učí celý život. V řemesle platí tohle rčení dvojnásob. Tradiční ruční tesařinu doplňují nové poznatky a moderní technologie a my dokážeme vhodně využít oboje. Vždy s ohledem na kvalitní a přesně odvedenou práci. Hledáte-li odborníka na dřevostavby, budeme rádi, pokud se rozhodnete využít našich služeb a vyberete si nás jako zkušeného a důvěryhodného partnera pro realizaci svých představ a záměrů.